icon-message
image

LOKALITA

SKVELÁ POLOHA

Hviezdoslavov je ideálne miesto pre život a prácu! Svojím pokojným vidieckym charakterom a blízkou dostupnosťou do Bratislavy, predstavuje skvelú alternatívu pre tých, ktorí hľadajú dokonalú rovnováhu medzi mestským a vidieckym životom. Rýchla a pohodlná dostupnosť autom po rýchlostnej ceste R7 umožňuje rýchly prístup do Bratislavy za iba 15 minút. Navyše, frekventované vlakové spojenia sú skvelou alternatívou pre tých, ktorí sa chcú vyhnúť premávke alebo si len tak oddýchnuť počas cesty. Táto možnosť je tiež výhodná pre študentov, seniorov a všetkých, ktorí chcú cestou vlakom relaxovať alebo si užívať svoj voľný čas.
Čerešňárka - Mapa
img

BRATISLAVA

Hviezdoslavov je malá obec vzdialená približne 30 kilometrov na východ od Bratislavy. Je ľahko dostupná automobilom aj verejnou dopravou. Môžete využiť pravidelné autobusové a vlakové linky ktoré zabezpečujú pravidelné spojenie s hlavným mestom.

Auto

15 km

Vlak

15 min

HVIEZDOSLAVOV

Obec má kompletnú občiansku infraštruktúru, vrátane obecného úradu, pošty, školy, škôlky, potravín (cca 200m BILLA, COOP), rodinného centra s fitnessom a lekára. Hviezdoslavov je miesto, kde Vaša rodina nájde všetko, čo potrebuje. V letných mesiacoch obyvatelia ocenia dve jazerá na okraji obce, ktoré sa nachádzajú pri krásnom lesíku Borinka (65 hektárov). Tu si mladí ľudia, rodiny s deťmi aj seniori môžu užiť letné kúpanie, relax a aktívny oddych pri jazere alebo dlhé prechádzky v pokojnom lese.

Vzdialenosť

3 km

Čas

3 min

img
img

ŠAMORÍN

V meste Šamorín nájdete kompletnú občiansku infraštruktúru vrátane obchodov (Lidl, Tesco, Kaufland), zdravotníckych zariadení, pošty, farmárskeho trhu, pekárne a mnoho ďalšieho. Pre milovníkov športu a jazdy na koni je k dispozícii moderný areál X-Bionic Sphere. Šamorín je ideálnym miestom pre mladých ľudí s výberom základných a stredných škôl vrátane gymnázia a americkej QSI International School.

Vzdialenosť

5 km

Čas

7 min

DUNAJSKÁ CYKLISTICKÁ CESTA

Využite svoj voľný čas a spoločne s rodinou sa vydajte na cyklovýlet po Dunajskej cyklotrase, ktorá je jednou z najdlhších cyklistických tepien Európy. Táto trasa vedie po hrádzi od Bratislavy cez Šamorín až k vodnému dielu Gabčíkovo a ponúka skvelý spôsob ako objaviť krásy okolia.

Vzdialenosť

8 km

Čas

10 min

img
img

ORECHOVÁ POTÔŇ

V Orechovej Potôni sa nebudete nikdy nudiť! Navštívte exotické zvieratá v zoologickej záhrade Malkia Park alebo sa vyberte na adrenalínové jazdy na závodnom okruhu Slovakia Ring. Ak máte chuť na zábavu s rodinou, vyskúšajte školu šmyku, motokáry alebo sa pozrite do vojenského múzea.

Vzdialenosť

20 km

Čas

17 min

image

Vyberte si svoje vysnívané bývanie

VYBERTE SI VÁŠ DOM

KONTAKT

Radi zodpovieme všetky vaše otázky

0911 11 70 70

info@ceresnarka.sk

projekt manager

Mgr. Hana Lichancová, PhD.

Projekt manažér

predajca

Marek Zderka

Predajca

instagram-iconlinkedin-icon

Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Na našej stránke používame cookies s cieľom priniesť vám čo najlepší online zážitok.Viac